O nas

marketingNGO.pl jest to program realizowany przez fundację Instytut Aktywizacji i Rozwoju Społecznego, polega na wsparciu różnych organizacji pozarządowych oraz studenckich w planowaniu i realizowaniu ich działań marketingowych i reklamowych.
Od 2013 roku aktywnie wspieramy dialog pomiędzy agencjami reklamowymi a działaczami 3 sektora, a od 2015 roku w ramach działalności gospodarczej fundacji sami świadczymy usługi agencji reklamowych skierowane do wszystkich zainteresowanych.

Wierzymy, że każda organizacja zasługuje na rzetelną i indywidualnie dostosowaną do potrzeb promocję swoich działań.Wierzymy, że każda organizacja zasługuje na rzetelną i indywidualnie dostosowaną do potrzeb promocję swoich działań.

marketingNGO.pl to nie tylko praca , to pasja. Grafika, reklama, marketing to świat w okół nas,dlatego jak najlepiej staramy się pomóc naszym klientom odnaleźć w tym świecie. Każde nowe zlecenie jest dla nas przygodą, balansowaniem między konkurencyjną ceną a zapewnieniem klientowi jak najlepszych jakościowo usług.

Gwarancja jakości usług?
Gwarancją jest nie tylko podejście naszego zespołu do obowiązków, ale także bogata sieć Partnerów – firm sprawdzonych, firm którym ufamy. Znamy je, ich możliwości i wiemy jak dobrać te wszystkie komponenty by zapewnić naszym klientom maximum zaspokojenia i zadowolenia z pracy.

Kim jest Klient ?
Klient – jest to osoba, organizacja, firma, która obdarzyła naszą firmę zaufaniem, uwierzyła w naszą rzetelność i wiedzę.

Wybór naszej agencji jest dla nas bardzo ważny, doceniamy go i dlatego każde zlecenie staramy wykonać się z indywidualnym podejściem i ofertą.

Zapraszam do współpracy
Michał Olszowy

marketingNGO